Geoblog.pl    wpogoniza    Podróże    NY swiatecznie    shopping in snow storm

shopping in snow storm

Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki, new york

Dzis tez nie udaje sie do miasta. Rodzina mowi, ze to jedyny dzien, w ktory mogliby mnie gdzies na zakupy podrzucic, a i ze z powody niedzieli swiatecznej tez moze byc zadziej metro, wiec Statua musi jeszcze poczekac:/
Nie udaje mi sie za wiele kupic (no w sumie nie zebym tak naprawde bardzo czegos potrzebowala), ale tak prawde powiedziawszy w tych sklepach, ktore odwiedzilismy nie ma nic, co by mnie rzucilo na kolana. Myslala, ze bedzie wiecej ozdob swiatecznych, ale nie ma prawie nic. Kuzynka tez jest zdziwiona i twierdzi, ze w latach wczesniejszych polki z reguly sie uginaly od ozdob.
To samo dotyczy ozdabiana domow. Kiedys byly niesamowicie poozdabiane, ale jak sie wczoraj wieczorem przejechalismy w poszukiwaniu przyozdobionych domkow, to prawda jest taka, ze malo co znalezlismy. Nie wiem, czy to ma zwiazek z kryzysem, ale ponoc rzeczywiscie ostatnie 2-3 lata zmiana jest ogromna. Jest jeszcze w okolicy jeden domek, ktory ma niesamowite dekoracje (zdjecia po powrocie) i ktory przy tej okazji zbiera datki na stowarzyszenie diabetykow.

wpogoniza
marzeniami. Kinga