Geoblog.pl    wpogoniza    Podróże    NY swiatecznie    nieoczekiwane spotkanie z syrenka

nieoczekiwane spotkanie z syrenka

Dania
Dania, kopenhaga

Tak tylko na chwile wskoczylam. Wpis pewnie dokoncze po powrocie, ale tak na szybko dla sledzacych losy mojej kurczacej sie w zastraszajacym tempie podrozy ...utknelam w Kopenhadze:/ Moj lot z Norwegii przylecial i odlecial opozniony, potem jeszcze stalismy, gdy odsniezali lotnisko i w miedzy czasie lot z Danii odlecial. Po pol dnia spedzonego w rioznych okienkach i poszukiwaniu bagazu, ktory zostal nadany na cala trase okazalo sie, ze najblizszy lot dopiero na czawrtek, przez...Wlochy! w dodatku na inne lotnisko. Po prostu koszmar. No ale nic, takim trafem udalo mi sie zwiedzic Kopenhage. Urzadzilam sobie trzy godzinny wieczorny spacerek. No i oddajac honor SASowi, przez ktorego opoznienie stracilam lot, dostalam hotel i taksowke z lotniska. Jutro bede probowala zalapac sie na lot, czyli innymi slowy mam nadzieje, ze komus innemu nie uda sie na czas dojechac na lotnisko..:/

zula - 2010-12-21 21:52
...powodzenia z wylotem !!!!! :)
Jesteś bardzo dzielna ! pozdrawiam

Mario
Mario - 2010-12-21 22:10
Witaj... u nas w Rzymie dzisiaj było 18 stopni tak ze jak dolecisz do Rzymu to dalej powinno iść już gładko... My w USA byliśmy tez pierwszy raz w tym roku... NY SUPER, ale Waszyngton tez polecamy, szczególnie zmianę warty na Arlington pod grobem nieznanego żołnierza
Ania

mirka66 - 2010-12-22 07:54
Uparta z Ciebie osobka.To lubie.

wpogoniza
marzeniami. Kinga